Eurosport 1 HD

Alternatif Yayın #1

Alternatif Yayın #2

Eurosport 1 HD izleyicilere sunduğu en önemli hizmet 7/24 durmaksızın ve sürekli yenilenen haber kuşağıdır. Pek çok spor olayını ise HD canlı yayınla seyircilerine aktarır. Formula-1 yarışları, bisiklet yarışları, tenis müsabakaları, yüzme sporları, extreme sporlar ve daha fazlasını Eurosport 1 HD Kanalımızdan ücretsiz, kesintisiz ve FULL HD kalitede izleyebilirsiniz.

Kanalın yayın akışı içinde haftanın yedi günü Dünya’nın her yerinden değişik dallarda spor karşılaşmaları ve turnuvalar aktarılmaktadır.

Futbolda, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası maçlarının özetleri, Eurogoals programı adı altında Avrupa liglerinden haftalık özetler ve Eurosport 2’de Serie B maçları futbol adına seyircilere sunulan ana yayınlardır. Her yılın yaz mevsimi başında Fransa’da düzenlenen “Toulon Gençlik Festivali” futbolun yeni yeteneklerini keşfetmek için önemli bir fırsattır. Bunun dışında FIFA bünyesinde düzenlenen 20 Yaş Altı (U-20) Dünya Şampiyonası ve UEFA tarafından düzenlenen 19 Yaş Altı (U-19) Avrupa Şampiyonası da 2007 yazında izleyicilere aktarılmaktadır.

Basketbolda, ULEB Cup’tan her hafta yapılan karşılaşmaların yanı sıra otoritelerce Dünya’nın en zorlu ikinci ligi kabul edilen İspanya Basketbol Ligi Liga ACB’den de her haftanın önemli maçları, Play-Off’lar dahil olmak üzere canlı olarak ve yayın akışının yoğunluğuna göre banttan yayınlarla genel olarak Eurosport 2’den aktarılmaktadır. Euro League ve ULEB Cup maçlarının özetleri her cuma Euroleague Basketball Show ve İspanya Ligi özetleri ise her salı ve pazar günleri Spanish Basketball League Magazine (İspanya Basketbol Ligi Programı) programlarından takip edilebilir. Kanal, 2007 yazında Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ta düzenlenen 19 Yaş Altı (U-19) Dünya Şampiyonası’nı da seyircilerine sunmaktadır.

Daha bir çok spor dalının maç yayınlarınıda yayınlamaktadır. Canlı maç yayını yapan sitemizden ücretsiz izleyebilirsiniz.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAYIN AÇILMIYORSA LÜTFEN OKUYUN!

504 GATEWAY veya YAYIN AÇILMAMA gibi bir hata/sorun ile karşılaşıyorsanız.Hata/Sorun kullandığınız IP ile alakalıdır. VPN/Proxy kullananlar lokasyon değiştirmeyi, Yerel IP kullananlar mobil internetini/modemini kapatıp açmayı deneyebilirler.